Każdy z nas lubi dostawać coś ,,za darmo”. Rozsądni stwierdzą, że ten slogan w ogóle nie istnieje, ale niektóre rzeczy możemy faktycznie wypróbować bez zbędnego ryzyka. Co w tym aspekcie oferują nam zakłady sportowe?

Darmowy zakład – freebety

Szczególnie atrakcyjnie przedstawiają się tzw. freebety. Mówimy tutaj o zakładzie otrzymanym na dwa sposoby:

  1. jako prezent powitalny, gdzie gotówkę otrzymujemy bez wkładu własnego, ale musimy nią obrócić po odpowiednim kursie,
  2. w efekcie wpłaty określonej kwoty na konto, co łączy się z kolei z okresową promocją u bukmachera.

Freebety są niezwykle podobne do zakładów bez ryzyka, ale dają możliwość operowania nie swoją gotówką. To ciekawa propozycja dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę. Trzeba pamiętać o tym, że zazwyczaj pod względem stawki są mniejsze od innych promocji. Niekiedy jednak, nie ryzykujemy naszą gotówką.

Jesteś początkującym graczem? Sprawdź również: jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać.

Nie masz konta w Totolotku? Konto możesz założyć na www.totolotek.pl

Zakłady bez ryzyka

Minimalizowanie ryzyka w życiu jest istotne, jak przedstawia się w kwestii samych zakładów? Na pewno niektóre firmy pozwalają swoim graczom na umiejscowienie tzw. zakładu bez ryzyka. Jeżeli kupon, spełniający określone wymagania ,,nie wejdzie”, otrzymamy za niego zwrot stawki.

I tutaj pojawia się pierwszy niuans. Niektóre zakłady bez ryzyka wymagają dalszego obrotu, inne umożliwiają wypłatę gotówki natychmiastowo. Jaki stoi przed nami? Aby się przekonać, koniecznie przeczytajmy regulamin promocji, co zresztą tyczy się każdego bonusu.

Analogicznym do zakładu bez ryzyka, jest tzw. cashback. Tutaj jednak zwraca się nam np. część stawki z kuponu. Mogą to być kosmetyczne kwoty albo całkiem pokaźne dodatki. Wysokość zależy od warunków promocji.

Bonusy od depozytów

Ostatnia grupa to powszechnie znane i lubiane bonusy od depozytów. Są największe, dzięki czemu pozwalają nam na poczucie adrenaliny. Oferta powitalna większości bukmacherów opiera się na tym właśnie bonusie. Gracz otrzymuje dodatkową gotówkę za samą wpłatę. Często jednak, musi zagrać za swoje pieniądze, aby bonus pojawił się na jego koncie.

Czy to opłacalne? Na pewno tak, jeżeli chcemy spróbować naszych sił. Bonusy są czymś, co ma przyciągać nowych klientów, a także zatrzymywać u siebie stałych graczy. Stąd też nieustanna walka o klienta, pod postacią okresowych promocji, które przyznaje się oprócz tzw. oferty powitalnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here