Obecnie na polskim rynku działa dziewięć legalnych firm bukmacherskich. Poniższe firmy działają zgodnie z obowiązującym prawem, ponieważ posiadają odpowiednią licencję od Ministerstwa Finansów, a to z kolei oznacza, że spełniają szereg wymagań- m.in. posiadają siedzibę w Polsce i odprowadzają odpowiednie podatki na terenie naszego kraju.

Nie masz konta w Fortunie? Konto możesz założyć na eFortuna.pl

Firmy bukmacherskie w Polsce

– Fortuna– to firma istniejąca od wielu lat i która zyskała popularność także dzięki sponsorowaniu wielu wydarzeń sportowych i współpracy z Legią Warszawa. Fortuna oferuje graczom bogatą ofertę zakładów bukmacherskich (w tym na sporty wirtualne), posiada prawie 500 punktów naziemnych oraz przyciąga nowych klientów przez wysokie kursy na zdarzenia.

STS– druga pod względem popularności firma oferująca zakłady bukmacherskie. Przyciąga graczy przez bogatą ofertę zdarzeń i wysokie bonusy dla nowych klientów. Cieszy się dużą popularnością, ponieważ posiada 400 punktów rozlokowanych na terenie całej Polski i działa na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Bukmacher posiada rozbudowaną i przejrzystą stronę internetową oraz aplikację na urządzenia mobilne.

Totolotek– to kolejna firma bukmacherska działająca w Polsce od wielu lat i posiadająca około 300 punktów naziemnych. Oferuje wiele bonusów i promocji dla nowych i stałych klientów- m.in. bonus dla gracza, który poleci bukmachera znajomemu, grę bez podatku (12%) w niektóre dni lub na kupony z premiowanymi zdarzeniami.

Milenium– jest jedną z najdłużej działających firm bukmacherskich na naszym rynku, posiada około 170 placówek naziemnych oraz oraz oferuje program lojalnościowy „Liga Mistrzów Milenium”, w którym gracze mogą zbierać punkty i wymieniać je na zniżki.

LVBET– to młoda firma bukmacherska, ale która zyskała popularność dość szybko dzięki szerokim kampaniom reklamowym w telewizji i w internecie. Firma oferuje wysokie kursy na wybrane zdarzenia oraz daje możliwość zawierania zakładów na tzw. e-sporty. Ze względu na to, że firma działa dopiero od dwóch lat, na razie posiada około 20 punktów stacjonarnych.

eTOTO– to bukmacher posiadający szeroką ofertę zakładów (ilość spotkań w zakładkach na żywo wynosi aż 20000). Firma posiada przejrzystą stronę internetową i aplikację na urządzenia mobilne. Bukmacher posiada także klub VIP i ciekawe bonusy powitalne.

ForBET oferuje zakłady na zdarzenia sportowe, e-sporty i zakłady live. Posiada wysokie kursy na wybrane zdarzenia i ciekawe promocje (m.in. zakłady ze zwrotem podatku [12%]) i bonusy powitalne (o łącznej wartości do 1200 zł). Firma posiada także bogatą ofertę na polskie niskie ligi piłki nożnej).

SuperBET i TotalBET– to firmy bukmacherskie, które oferują zakłady bukmacherskie na polskim rynku od zeszłego roku. Obie firmy oferują zakłady na razie tylko przez internet.

Poznałeś już wszystkie firmy bukmacherskie działające legalnie w Polsce. Teraz czas na bonus na start bez depozytu – zobacz najlepsze bonusy bukmacherskie i graj legalnie w Polskich firmach bukmacherskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here