Kody promocyjne są coraz powszechniejszą formą bonusów, jakie przyznają bukmacherzy nowym i stałym graczom. Są bardzo łatwe w użyciu i przynoszą duże korzyści- tak można określić działanie kodów promocyjnych.

Czym są kody promocyjne?

Kody promocyjne służą przyznawaniu graczom różnych bonusów- m.in. bezpieczny zakład (dzięki czemu nawet w razie przegranej, gracz odzyska postawione pieniądze), bonusy od depozytu (wpłacona przez gracza kwota jest podwajana [choć z pewnymi ograniczeniami]) oraz freebety (czyli darmowe zakłady- zakłady, które można postawić za pieniądze otrzymane przez bukmachera z możliwością ich wypłaty po spełnieniu pewnych warunków).

Warto jednak przed skorzystaniem przeczytać regulamin dołączony do kodu, w którym można znaleźć informację, jak i gdzie uruchomić bonus (czyli gdzie o wpisać) oraz w jaki sposób można w pełni wykorzystać bonus oferowany za kod. Regulamin taki warto przeczytać, ponieważ często aby uruchomić bonus, trzeba wpłacić depozyt lub aby móc wypłacić pieniądze otrzymane z bonusu, trzeba spełnić najpierw kilka warunków.

Kod promocyjny to ciąg znaków, liter lub cyfr (czasem są to np. zarówno litery i cyfry) i należy go jedynie wpisać w odpowiednie miejsce na stronie internetowej bukmachera- w przypadku nowych klientów, bonus powitalny otrzymamy najczęściej po wpisaniu kodu przy rejestracji w odpowiedniej rubryce (zwykle miejsce na „Kod promocyjny” znajduje się już w pierwszym kroku rejestracji).

Nie masz konta w Fortunie? Konto możesz założyć na eFortuna.pl

Gdzie znaleźć kod promocyjny?

Kody z bonusami powitalnymi można znaleźć w mediach społecznościowych bukmacherów i na stronach poświęconych zakładom bukmacherskim. W przypadku stałych graczy, kod można uzyskać przy okazji ważnych wydarzeń sportowych czy urodzin użytkownika. Takie kody znajdziemy również w mediach społecznościowych lub w skrzynce mailowej (ewentualnie kod otrzymamy SMS-em).

Aby zrealizować taki kod, należy wpisać go w odpowiednie miejsce po zalogowaniu na konto utworzone na stronie internetowej bukmachera i zatwierdzić go (oraz sprawdzić w odpowiedniej zakładce, czy bonus jest aktywny). Bonusy powinny się pojawić na koncie gracza automatycznie, tuż po zatwierdzeniu go, chyba, że zgodnie z regulaminem trzeba najpierw coś zrobić- np. wpłacić depozyt.  Bonusy są najczęściej ważne przez jakiś czas, dlatego warto zapamiętać kiedy bonus był aktywowany. Pula kodów promocyjnych jest najczęściej ograniczona- tracą swoją ważność po pewnym czasie lub gdy skorzysta z niego pewna liczba osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here