Totolotek i LV BET to bukmacherzy, którzy prowadzą swoją firmę na terenie Polski zgodnie z obowiązującym prawem, czyli posiadają odpowiednią licencję od Ministerstwa Finansów (a co za tym idzie, posiadają siedzibę w Polsce oraz płacą podatki w naszym kraju).

Obie firmy bukmacherskie oferują zakłady za pośrednictwem strony internetowej oraz w punktach naziemnych. Na polskim rynku działa obecnie dziewięć firm bukmacherskich, a różnią się głównie ofertą, wysokością kursów, promocjami dla klientów oraz ilością punktów stacjonarnych w Polsce.

Totolotek bukmacher – zakłady bukmacherskie

Totolotek to bukmacher oferujący zakłady w Polsce od 26 lat. Firma posiada prawie 500 punktów naziemnych. Od pięciu lat Totolotek oferuje zakłady także za pośrednictwem strony internetowej.

Nie masz konta w Totolotku? Konto możesz założyć na www.totolotek.pl

Totolotek oferuje pięć rodzajów kuponów, na których można zawierać zakłady:

– kupon SOLO (zakład pojedynczy- można na nim umieścić jedno zdarzenie);

– kupon AKO (wiele zdarzeń na jednym kuponie);

– kupon TOTO-MIX (kupon systemowy);

– kupon TOTO-LIGA (zestaw 13 wybranych meczów przez bukmachera- m.in. z meczami Ligi Polskiej);

– kupon TOTO-GOL (zestaw 6 wybranych meczów przez bukmachera- typowanie dokładnych wyników tych meczów).

Totolotek posiada także specjalne oferty z wyższymi kursami na niektóre zdarzenia. Jako jedyny bukmacher, oferuje zakłady na wyścigi konne i wyścigi psów. Totolotek oferuje także szereg promocji i bonusów dla klientów- „Gram grubo!” czyli gra bez podatku (w niektóre dni), bonus na start (pierwszy depozyt do 500 zł podwojony) oraz stawka powiększona o 10% przy „taśmach” AKO.

LV BET bukmacher – zakłady bukmacherskie

LV BET to jeden z najmłodszych bukmacherów w Polsce. Oferuje on zakłady bukmacherskie zgodnie z obowiązującym prawem- posiada licencję od MF oraz ma swoją siedzibę w Katowicach. Zawieranie zakładów u tego bukmachera jest możliwe od września 2016 roku. Zakłady bukmacherskie można zawierać w tej firmie za pośrednictwem strony internetowej oraz kilkudziesięciu punktów naziemnych.

Nie masz konta w LV BET? Konto możesz założyć na www.lvbet.pl

LV BET jest oficjalnym sponsorem klubu Wisła Kraków. Podobnie jak wyżej wymieniony bukmacher, LV BET umożliwia zawieranie kuponów z jednym zakładem, wieloma zakładami oraz grę z kuponem systemowym. LV BET posiada bogatą ofertę zakładów (również na e-sporty) oraz przyciąga klientów dzięki dobrym kursom na zdarzenia (w przypadku niektórych dyscyplin i meczy, są to najlepsze kursy w porównaniu do innych, legalnych bukmacherów).

Bukmacher posiada także program lojalnościowy o nazwie LV Punkty, dzięki którym gracz za zawieranie zakładów otrzymuje punkty i które może potem wymienić na pieniądze. Bukmacher oferuje także bonusy dla nowych graczy- jest to tzw. „Mistrzowski pakiet powitalny” czyli bonus 1000 zł po spełnieniu kilku kroków opisanych w regulaminie oraz bonus od drugiego depozytu do 500 zł.

Poznaj również innych bukmacherów i sprawdź co oferują wszyscy polscy bukmacherzy online – jakie bonusy, darmowe zakłady, freebety i zakłady bez ryzyka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here